FLV12-32W-30K FLV12-32W-30K
Technical Specs
  • :: ADC 12 Cast Aluminium with Powder Coat (Bronze Finish)
  • :: Optical Polycarbonate Lens
  • :: Lumens: 600, 1200, 2400, 3200
  • :: Wattage: 6W, 12W, 24W, 32W