LF4-12V-50W-30K LF4-12V-50W-30K
Technical Specs
  • :: ADC 12 Cast Aluminium with Powder Coat (Bronze Finish)
  • :: Optical Polycarbonate Lens
  • :: Lumens: 4500, 5250
  • :: Wattage: 6W, 12W, 24W, 30W, 50W
  • :: Voltage: 12V AC/DC (Tolerance: 12-18V, 10-26V DC)